צרו קשר
ּ

ניקיון בתים לאחר שיפוץ

שיפוץ בתים ודירות נועד להעלות את הערך שלהן ולאפשר לאנשים המתגוררים בהן לחיות ביתר נוחות. חשוב לזכור כי ניקיון בתים לאחר שיפוץ הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך. ניקיון לאחר השיפוץ הוא חיוני כיוון שהלכלוך שמצטבר הוא שונה לחלוטין מלכלוך רגיל של בית, לרוב דורש התעסקות בחומרים אשר ימיסו כתמים שונים ועל כן גם זקוק לידיים מקצועיות אשר יבצעו את המלאכה בצורה בטוחה. חברת קלין סיטי- שירותי ניקיון ואחזקה מקפידים על שימוש בחומרים הטובים ביותר וצוות מיומן ומקצועי שלא מתפשר על הניקיון שלכם.

איך בוחרים חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ ?

ברגע שאנו מבינים כי עדיף לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית עלינו לוודא כי אנחנו אכן עובדים עם מקצוענים. להלן הנקודות שחשוב לוודא בעת בחירת חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ:

  • שימוש בחומרים ידידותיים למשטחים שונים. חשוב לוודא כי החברה מבצעת שימוש בחומרים שלא יגרמו לנזקים לארונות או רצפות שלכם. אין סיבה לנקות את ארונות מטבח מעץ עם הרבה מים כיוון שהדבר יגרום להתנפחות של העץ ולאחר מכן עלול גם להתפתח עובש במקום. שפיכת חומצה על רצפות או משטחים שלא מסוגלים להתמודד עם חומרים כימיים קשים עלול לגרום להיווצרות חורים במשטח.
  • צוות עובדים מקצועי. אחד הדברים שחשוב לוודא הוא כי הצוות אשר יבצע את עבודת הניקיון בביתכם הינו מוכשר למשימה ויודעת עם אילו חומרים הוא יכול לנקות אילו משטחים.
  • יחס אישי. חברת הניקיון חייבת להיות קשובה אליכם. רק כך תוכלו לקבל את השירות שיענה על צרכי הניקיון שלכם בצורה מיטבית.

קודם כל- תיאום ציפיות

על מנת שהמשימה של ניקיון הבית תוכתר כהצלחה, הצעד הראשון שיש לבצע הוא לבנות תוכנית עבודה מפורטת יחד עם חברת הניקיון ולתאם ציפיות. כך תוכלו להיות בטוחים כי לא פסחתם על אף פרט והבית שלכם נמצא בידיים בטוחות. המטרה העיקרית של חברת קלין סיטי היא ניקיון אידיאלי שעונה על כל הדרישות שלכם על מנת שתוכלו לחזור לבית נקי לאחר שיפוץ ללא דאגות מיותרות.

ניקיון בתים לאחר שיפוץ

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ