צרו קשר
ּ

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

אתם אחרי שיפוץ ולא בטוחים איך להפוך את הכאוס לבית מסודר שניתן יהיה לחיות בו? חברה המספקת שירותי ניקיון דירה לאחר שיפוץ זו התשובה הנכונה עבורכם. חברות אלו מחזיקות צוות מקצועי ומיומן אשר יודע בדיוק באילו חומרים עליו להשתמש על מנת להסיר גם את הכתמים העקשנים ביותר בצורה שלא תזיק למשטחים או רהיטים. חברת קלין סיטי- שירותי ניקיון ואחזקה שמחים לעמוד לשירותכם ולהחזיר את הבית למצב נקי ומסודר שניתן יהיה לחיות בו.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ – מה חשוב לדעת

ניקיון דירה לאחר שיפוץ זו משימה לא פשוטה בכלל. גם אם תנסו להתחיל את העבודה בכוחות עצמכם, מהר מאוד תגלו כי ישנם כתמים עיקשים שמסרבים לעזור ולא משנה כמה מסיר שומנים או אצטון שפכתם.

  • רגע לפני שהשיפוץ מסתיים מומלץ להתחיל לחפש חברת ניקיון שתוכל לעזור לכם מיד בסיומו. אין סיבה למתוח את הזמן לאחר סיום השיפוץ כשיש חברת ניקיון אשר יכולה לעזור לכם לחזור לשגרת חיים נקייה באופן מיידי.
  • שוחחו עם מספר חברות שונות. השוו מחירים ואת אופי החברה. בדקו אילו שירותים החברות השונות מציעות לכם.
  • וודאו כי החברה מבינה את אופי העבודה אשר עליה לבצע. חברה שמעולם לא התעסקה עם ניקיון דירה לאחר שיפוץ, סביר שלא תעשה את העבודה כמו שצריך.
  • וודאו כי החברה אכן מקצועית והם מספקים את כל החומרים הנכונים והבטוחים לעבודות הניקיון.

ומה לגבי הרצפה?

במיוחד לאחר שיפץ אתם עלולים לגלות כי הרצפה שלכם נמצאת במצב קשה והמרצפות כמעט וזועקות לעזרה. חברת קלין סיטי- שירותי ניקיון ואחזקה יכולה להציע לכם פוליש לרצפות. כך תוכלו להעניק לרצפה שלכם את הברק מלא החיים שמגיע לה. לאחר השיפוץ על הרצפה מצטבר אבק רב, טיח ולכלוך. פוליש ווקס יבטיח כי הרצפה תנוקה מכל הלכלוכים העקשנים ביותר ותוסיף שכבה מבריקה שתגן על המרצפות. במידה והניקיון לא יתבצע כראוי הלכלוך כלול להמשיך ולהצטבר ואתם עלולים לגלות כתמים שאתם לא מצליחים לנקות.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ