צרו קשר
ּ

ניקיון דירות בתל אביב

תל אביב היא העיר שלא עוצרת לדקה, וכנראה שגם אתם. למי יש כבר כוח בסופו של יום עבודה ארוך להתחיל להפשיל שרוולים ולהתחיל לנקות? כאן תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון דירות בתל אביב. חברת קלין סיטי- שירותי ניקיון ותחזוקה ידאגו עבורכם לכל עבודות הניקיון שתזדקקו להם, בין אם בשגרה או לאחר שיפוץ.

חברת ניקיון דירות בתל אביב – כי למי יש זמן לנקות?

ניקיון הבית נחשב אצל רבים מאתנו למטלה מפרכת שאין אנו ששים לגשת אליה. ובמציאות שכוללת כל כך הרבה עיסוקים, מטלות וחובות רבים אתנו זונחים את הניקיון לתחתית הרשימה. מעבר לשטיפת כלים וארגון הסלון חלק מהשירותים אשר תוכלו לקבל מחברת ניקיון דירות בתל אביב כוללים:

  • שטיפת רצפות – זו אחת המטלות שעלולות לגזול את הזמן הרב ביותר. מנקה מקצועי ומיומן יכול להשתלט על המשימה במהרה ולוודא כי אף פינה בבית לא תתפספס, לא במטבח, לא בחדרים ולא מאחורי השידות.
  • ניקוי שטיחים – אנשים רבים אוהבים נוכחות של שטיחים בחדרים השונים, אך שוכחים כי יש לנקות גם אותם מפעם לפעם. במידה ולא עושים את זה הם מתחילים לצבור לכלוך רב ואבק, דבר אשר עלול לפגוע בבריאות דיירי ובאי הבית.
  • ניקוי חלונות – כל אחד בשלב זה או אחר אמר לעצמו "שהגשם ינקה אותם" והסתכל על החלונות כמו על האויב. חלק מעבודתם של עובדי הניקיון הוא להגיע גם לפינות אליהן לא הגענו או נמנענו מלהגיע, כמו החלונות והתריסים.

ניקיון חסר פשרות

חברת ניקיון שניתן לסמוך עליה ולאפשר לעובדיה להיכנס אל ביתנו היא מצרך נדיר בעיר הגדולה. אם כך וודאי תשמחו לגלות כי חברת קלין סיטי מכשירים את עובדיהם לרמה הגבוהה ביותר ובודקים כל עובד על מנת לוודא כי הוא אכן אמין, מקצועי ויהיה מסוגל לבצע את עבודתו על הצד בטוב ביותר ולשביעות רצונכם המלאה. המטרה שלנו היא להיות זמינים לכל בקשה שלכם ובזמנים שמתאימים לכם.

ניקיון דירות בתל אביב 

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ