צרו קשר
ּ

ניקיון דירות לאחר בנייה או שיפוץ

הבית עבר שיפוץ? הוא אחרי בנייה? קלין סיטי מספקת שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ או בנייה שיעזרו לכם להיכנס לבית חדש נוצץ ומבריק…

אחרי כל התכנונים, הטלפונים והריצות, השקעת כסף וזמן והחיים בתוך הבאלגן הבלתי נגמר, אתם בוודאי רוצים ליהנות מהשיפוץ שעשיתם בבית שלכם. אבל זה בלתי אפשרי, אחרי בנייה או שיפוץ, הבית נשאר מלא לכלוך. אז נכון הוא משופץ, בוודאי הוספתם או הורדתם קירות, קניתם רהיטים חדשים, אבל לא כל כך רואים אותם מתחת לשכבת האבק העבה, האחידה והלא כל כך יפה שקיימת אצלכם בבית.

מלבד האבק כמובן, נשארת פסולת רבה נוספת. כתמי צבע בכל מקום , חלקי אבן, זכוכיות שבורות ושאריות של כמעט כל חומר שבו השתמשו במהלך השיפוץ. זה לא רק מלוכלך, זה אפילו קצת מסוכן.

מה עושים עכשיו? אחרי כל הכאב ראש שעברתם במהלך השיפוץ, להתחיל עכשיו לשפשף ולקרצף? ובאיזה חומרים תשתמשו? ואיך תגיעו לכל פינה? זה בטח ייקח המון זמן…! כל מה שרציתם זה ליהנות מדירה משופצת ויפה.

אין מה להתייאש! בדיוק בשביל זה קלין סיטי שירותי ניקיון המספקת ניקיון יסודי ואיכותי אחרי שיפוץ!

קלין סיטי מספקת מגוון רחב של שירותי פוליש וניקיון. אחת משירותי הניקיון המבוקשים ביותר הוא ניקיון אחרי שיפוץ. עובדי הניקיון שלנו מקצועיים ומומחים בניקיון דירות חדשות ומשופצות.

ניקיון הדירה מתבצע על ידי שימוש במכונות וציוד מקצועיות תוך שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וכמובן צוות מיומן ומקצועי שינקה לכם כל פינה, כל מסגרות בחלון וכל אריח ואריח באמבטיה וכמובן גם את שאר המקומות המלוכלכים.

צוות קלין סיטי מגיעים לרמת ניקיון גבוהה במיוחד הנשארת לאורך זמן רב.

בעזרתנו, תוכלו ליהנות הנאה מקסימאלית מהדירה המשופצת שלכם שתהיה ממש כמו חדשה! לפרטים נוספים צרו איתנו קשר.

ניקיון בתים אחרי שיפוץ הוא לא מותרות אלא דבר המחויב מכורח המציאות אחרי ההשקעה הרבה שהשקעתם בתכנון השיפוץ ואחרי שסוף סוף יכולת להיכנס לדירה המשופצת , חבל שתיפגם ההנאה שלכם בגלל שהבית לא נקי ומצוחצח.

כדי שהבית יהיה באמת נקי, יש צורך בחברת ניקיון אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון. אם תחליטו להסתפק בניקיון שלכם או של עוזרות בית רגילות , כנראה שבסופו של דבר תצאו עם עוגמת נפש ואולי אפילו הוצאות נוספות שלא תכננתם.

צוות קלין סיטי ינקה לכם כל פינה בבית המשופץ. כל כתם צבע וכל לכלוך יוסרו באמצעות החומרים המקצועיים והמכשור המיוחד הקיים אצל העובדים המיומנים של החברה.

אז במקום לעבוד ולטרוח, אתם פשוט יכולים לשבת עם הרגליים למעלה ואנחנו נעשה בשבילכם את העבודה.

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ