צרו קשר
ּ

ניקיון לאחר שיפוץ מקצועי

שירותי ניקיון לאחר שיפוץ הם בדיוק מה שאתם צריכים לאחר שסוף סוף הדירה או המשרד מוכנים. אין סיבה להתחיל לקרצף את הרצפות בכוחות עצמכם בניסיון נואש להיפתר מכתמי צבע. חברת קלין סיטי- שירותי ניקיון ואחזקה ישמחו להעמיד לשירותכם את הצוות המקצועי שלהם על מנת שאתם תוכלו לזכות בראש שקט ובית נקי מדאגות וטייח של שיפוצים.

למה צריך ניקיון לאחר שיפוץ ?

שיפוץ הוא תהליך מורכב ולרוב ארוך, כשלעיתים קרובות הוא גם מלכלך מאוד. כך שלאחר שסוף סוף קיבלנו את הבית חזרה לידיים שלנו, בין אם אחרי תיקון קטן או בין אם מדובר על חידוש של הבית כולו, הרי שהגיע הזמן להפשיל שרוולים ולהחליט איך מטפלים בכל הלכלוך שנוצר לאחר השיפוץ. לאחר שיפוץ אתם תגלו כי הלכלוך אשר הצטבר הוא לא כמו לכלוך ביתי רגיל.

  • מדובר על לכלוך מאסיבי שנדבק לקירות, רצפה ואפילו לרהיטים.
  • לאחר שיפוץ יש צורך לעבור גם על תריסים, זכוכיות וחלונות שעלולים להיות מוכתבים בצבע וסיליקון.
  • חדרי אמבטיה יכולים להיוותר עם כתמים של דבק קרמיקה או שאריות מלט לבן קשיח.
  • הרצפה גם עלולה לספוג נזקים בצורת טייב או רובה.

כל הגורמים האלו דורשים התייחסות מיוחדת מצד צוות ניקיון מקצועי שיספק לכם שירותי ניקיון לאחר שיפוץ. חברה מקצועית יכולה לעזור לכם לדאוג לניקיון של הבית בצורה איכותית ובשימוש בחומרים המיועדים לסוג ספציפי של ניקיון זה.

היתרון המקצועי

תם ונשלם השיפוץ, ומה עכשיו? להתחיל לנקות לבד או לשכור את שירותיה של חברת ניקיון? בעוד רבים עלולים לשקול להתחיל לנקות לבד, זו ככל הנראה לא התשובה הנכונה. במיוחד לאחר שיפוץ רציני אתם עלולים לגלות כתמים עקשנים שדורשים חומרים מיוחדים על מנת להסיר אותם בהצלחה. אך לא די רק ברכישת החומרים המתאימים, לעיתים יש צורך לדלל אותם ובאופן ככלי עליכם לדעת איך להשתמש בהם בצורה נכונה ולהתאים אותם למשטחים השונים. חברה איכותית ומנוסה כמו קלין סיטי תוכל לנקות כל מבנה לאחר שיפוץ ללא פגע.

ניקיון לאחר שיפוץ מקצועי

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ